ZOSTAŃ MENTOREM

ZOSTAŃ MENTOREM

Dołącz do nas!


W ramach hackathonu ogłosiliśmy już 6 otwartych zadania: ARTIFICIAL INTELLIGENCE, CYBERSECURITY, EDUCATION, GAMEDEV, FINANCE i WELLNESS & ACTIVITIES.

Teraz szukamy osób, które pomogą uczestnikom przekształcić pomysły w ostateczny projekt.

Mentorzy powinni udzielać wskazówek i porad, dzielić się wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami oraz zachęcać do dyskusji. Są wsparciem dla uczestników, aby pomóc im wymyślić najlepsze możliwe projekty.

W zamian za udział w roli mentora oferujemy publikację Twojego profilu (bio + zdjęcie) na stronie internetowej i w mediach społecznościowych (w postach możemy uwzględnić Twój LinkedIn, blog lub inną platformę, na której jesteś aktywny).

Czy to Twój pierwszy mentoring? Nie martw się!
Otrzymasz od nas wsparcie i szkolenie.


Komunikacja między uczestnikami będzie odbywać się głównie na miejscu w Krakowie, jednak istnieje możliwość pomocy poprzez aplikację Discord.

Więcej mentorów, większa szansa by stać się Partnerem!
Twoja firma chce się bardziej zaangażować? Świetnie! Wystarczy, że masz więcej specjalistów, którzy chcą zaangażować się jako mentorzy w HackYeah, aby uzyskać tytuł Knowledge Partnera. Aby dowiedzieć się więcej, wyślij wiadomość e-mail tutaj z tematem „Knowledge Partner”.