HACKATHON

HACKATHON

HackYeah! To jedno słowo doskonale pokazuje istotę hackathonu – wydarzenia, na którym innowacyjne umysły spotykają się, aby kształtować przyszłość. W tym roku serdecznie zapraszamy na 10. jubileuszową edycję HackYeah. Dołącz do nas w dniach 28-29 września w Tauron Arenie w Krakowie.

CO NA NAS CZEKA?

Jak co roku, przygotowaliśmy dla uczestników kilka wyzwań, spośród których będą mogli wybrać preferowane przez siebie zadania. Tworząc zespoły liczące od 1 do 6 członków, uczestnicy będa mieli szansę stworzyć innowacyjne rozwiązania. Warto zauważyć, że chociaż wstępne opisy zadań są dostępne na naszej stronie internetowej wcześniej, dokładne szczegóły zostaną ujawnione dopiero w dniu hackathonu. To właśnie wtedy dzieje się prawdziwa magia! Będziesz mieć dokładnie 24 godziny na stworzenie niezwykłego pomysłu, który oczaruje sędziów i powalczy o nagrodę główną. Ale spokojnie! Zapewniamy pomoc wykwalifikowanych mentorów, którzy będa Was wspierać przez całe wydarzenie. Nikt nie jest pozostawiony bez opieki!

Zawsze staramy się oferować różnorodne zadania i utrzymywać szerokie spektrum opcji. Biegłość w programowaniu nie jest niezbędna do każdego zadania! Często kierownik projektu, grafik lub marketingowiec ma kluczowe znaczenie dla skutecznego prezentowania pomysłów sędziom. Możesz pracować samodzielnie lub współpracować w grupie – wybierz podejście, które najbardziej Ci odpowiada!

KTO JEST MILE WIDZIANY? KAŻDY!

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy początkującym juniorem pełnym pomysłów, skorzystaj z okazji, aby zaprezentować swoje umiejętności. Programiści, designerzy, UX-owcy – wszystkich zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności i stawienia czoła wyzwaniom w różnych dziedzinach. Nie pozwól, aby ta szansa uciekła. Wyrusz z nami w tę ekscytującą podróż i zapewnij sobie miejsce, rejestrując się już teraz!

BILETY

BILETY

ATTENDEE wspierający organizację charytatywną

Bilety obejmują:

  • dostęp do przestrzeni hackathonowej i konferencyjnej (bilet na dwa dni)
  • całodzienną przerwę kawową
  • certyfikat uczestnictwa (dla chętnych)
  • możliwość rozmowy z najwyższej klasy specjalistami z branży IT
  • kontakt z przedstawicielami firm/sieci
  • gorącą atmosferę

Cały zysk ze sprzedaży biletów zostanie przekazany wybranemu Domowi Dziecka w Małopolsce na zakup nowoczesnego sprzętu elektronicznego. Osobiście zajmiemy się zakupem i dostawą.

AGENDA

AGENDA

28 września SOBOTA
9:00

Rejestracja

10:30

Oficjalne otwarcie / Gość specjalny: Mateusz Chrobok / Omówienie zasad

12:00

PUBLIKACJA SZCZEGÓŁÓW ZADAŃ | ROZPOCZĘCIE PRACY!

12:15

Mentoring / Budowanie zespołu

29 września WRZESIEŃ
12:00

OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA PROJEKTÓW!

12:00

Ocena projektu

15:00

Ogłoszenie finalistów

16:00

Sesje pitchingowe finalistów

17:45

Ogłoszenie zwycięzców

ZADANIA

ZADANIA

Zadania dzielimy na dwie kategorie:

OPEN TASKS

Problem jest tylko zarysowany i masz wiele możliwych rozwiązań. Najciekawsze wygrywają. Podziel się z nami swoimi preferencjami!

PARTNER TASKS

Organizator zadania jasno określa, jakiego rozwiązania się oczekuje.
Twoja firma ma pomysł i chce rzucić wyzwanie hakerom? Skontaktuj się z nami!

MENTORZY

MENTORZY

PARTNERZY

PARTNERZY

szczegóły zadania - więcej informacji szczegóły zadania - więcej informacji

Zostań partnerem HackYeah i skorzystaj z okazji, aby zaprezentować produkty lub usługi swojej firmy wysoce zaangażowanej publiczności programistów, przedsiębiorców i entuzjastów technologii. Jako partner będziesz mieć szansę na interakcję z uczestnikami, oferowanie mentoringu i wskazówek oraz potencjalną rekrutację najlepszych talentów. Skontaktuj się z nami i poznaj możliwości, jakie daje partnerstwo.

O NAS

TO MY ORGANIZUJEMY HACKYEAH!

PROIDEA to zespół ambitnych ludzi połączonych pasją do środowiska IT i wieloletnim doświadczeniem we współpracy z branżą technologiczną. Zorganizujemy event lub hackathon, na którym zrealizujesz swoje cele. Połączymy Cię z ekspertami, firmami i społecznościami, na których Ci zależy. I zrobimy to dobrze.

NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE

NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE

NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE NAJWIĘKSZY STACJONARNY HACKATHON W EUROPIE

KAMILA POST

Hackathon Manager

kamila.post@proidea.org.pl

SYLWIA ZAJĄC

Hackathon Manager

sylwia.zajac@proidea.org.pl

PAULINA KARCZ

Media & Community

paulina.karcz@proidea.org.pl

ADRIAN LEGUTKO

Partners

partners@proidea.pl

JAKUB BORATYN

Mentors

mentors@hackyeah.pl