ZOSTAŃ PRELEGENTEM

ZOSTAŃ PRELEGENTEM

Jako prelegent na HackYeah masz niepowtarzalną okazję, by zainspirować i edukować uczestników, dzielić się swoją wiedzą i napędzać innowacje w branży technologicznej. Co więcej, będziesz mógł nawiązać kontakt z najwybitniejszymi umysłami w tej dziedzinie, podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie kształtować przyszłość technologii. HackYeah to również ogromna dawka wiedzy!

Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie na scenie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z wystąpieniami publicznymi, HackYeah oferuje wspierające i przyjazne środowisko, w którym możesz dzielić się swoją pasją z innymi. Jeśli chcesz rozszerzyć swoją sieć kontaktów, zbudować markę i mieć realny wpływ na przyszłość technologii, dołącz do nas!

Nasze główne tematy to: ARTIFICIAL INTELLIGENCE, CYBERSECURITY, EDUCATION, GAMEDEV, FINANCE i WELLNESS & ACTIVITIES. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły, które mogą być interesujące i pomocne dla naszych uczestników. Możesz również zaproponować temat z zakresu kompetencji miękkich lub zupełnie inny, który nas zaskoczy!

Konferencja rusza w sobotę (28 września) po południu. Dołącz do nas i poczuj klimat największego hackathonu w Europie!
TERMIN SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ: 31 LIPCA 2024

KAMILA POST

Hackathon Manager

kamila.post@proidea.org.pl

SYLWIA ZAJĄC

Hackathon Manager

sylwia.zajac@proidea.org.pl

PAULINA KARCZ

Media & Community

paulina.karcz@proidea.org.pl

ADRIAN LEGUTKO

Partners

partners@proidea.pl

JAKUB BORATYN

Mentors

mentors@hackyeah.pl