SHE HACKS

SHE HACKS

She Hacks o inicjatywa promująca obecność kobiet w branży IT. Chcemy udowodnić, że na rynku nowych technologii jest miejsce dla każdego – bez względu na płeć, kolor skóry czy kulturę. Każdy, kto solidnie wykonuje swoją pracę, zasługuje na taki sam szacunek, wynagrodzenie i warunki pracy.

Podczas HackYeah chcemy stworzyć komfortowe środowisko do pracy, nauki i zabawy – dać kobietom przestrzeń, w której będą mogły realizować swoje pasje i prezentować umiejętności. .

W HackYeah 2023 wzięło udział aż 750 kobiet co stanowi 25% wszystkich uczestników. Jesteśmy siłą, która wciąż rośnie i się rozwija!Dlaczego warto wziąć udział w HackYeah?

Jak pewnie nie wiesz – HackYeah jest organizowany głównie przez kobiety. Dbamy o to, aby hackathon był bezpiecznym miejscem dla wszystkich uczestników. Uwielbiamy różnorodność i zawsze jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Jeśli chcesz stworzyć z nami przyjazne środowisko w którym każdy będzie miał takie same szanse na rozwój, koniecznie dołącz do grona Ambasadorek She Hacks!

Jeśli jesteś członkiem społeczności zaangażowanej w promowanie widoczności kobiet w IT, działasz w organizacji studenckiej i chcesz wyciągnąć swoje BFF na hackathon lub po prostu kodujesz dla życia i chcesz podjąć nasze wyzwanie razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami, to nie zwlekaj i wypełnij formularz już dziś!

Dla każdej Ambasadorki 2023 przygotowaliśmy 10 bezpłatnych biletów podstawowych, komplet materiałów o HackYeah 2024, koszulkę oraz miejsce na stronie internetowej.
Wypełnij poniższy formularz i daj nam znać, że jesteś zainteresowana!

Ambassagirls

Want to know more?

Czy masz pomysły, jak ulepszyć HackYeah? Napisz do mnie!

 • Paulina Tomaszewska
  Paulina Tomaszewska
  paulina.tomaszewska [@] proidea.org.pl
 • KAMILA POST

  Hackathon Manager

  kamila.post@proidea.org.pl

  SYLWIA ZAJĄC

  Hackathon Manager

  sylwia.zajac@proidea.org.pl

  PAULINA KARCZ

  Media & Community

  paulina.karcz@proidea.org.pl

  ADRIAN LEGUTKO

  Partners

  partners@proidea.pl

  JAKUB BORATYN

  Mentors

  mentors@hackyeah.pl